звоните:   093-201-98-17, 099-964-84-56, 097-270-39-97

Faberlic (Фаберлик) Украина

Кислородная косметика Фаберлик по отличным ценам со скидкой

Фаберлік виробляє аромати як для чоловіків, так і для жінок. Кожен аромат Faberlic - це унікальність і неповторність. Парфуми Faberlic розробляються ексклюзивно французькими парфюмерами, такими як Pierre Bourdon, Ilias Ermenidis, Bertrand Duchaufour, Thomas Fontaine і Nejla Barbir.
Як правильно наносити аромат?
 Найкраще аромат розкривається в точках, де грає кров: зап'ясті, внутрішній стороні ліктьового суглоба та за вухами.  Розпилюйте духи Фаберлік на вологу чисту шкіру або волосся. Так аромат буде більш насиченим і більше розкриється.  Не перестарайтеся. Не варто бризкати парфуму на себе велику кількість.

Як правильно підібрати аромати Фаберлік?
Щоб закати аромат Faberlic, скористайтеся пробником. Не купуйте флакон великого обсягу, щоб не розчаруватися, якщо парфум вам не підійде.  Щоб запахи не перемішалися, вибирайте поступово, не потрібно нюхати відразу все. Для одного разу достатньо спробувати 2-3 запаху.  Щоб точно відчути аромат, капніть трохи на хустинку або серветку. Зазвичай аромат починає розкриватися через 30 хвилин, тому зачекайте деякий час, щоб оцінити підходить він вам чи ні.  На шкірі запах "звучить" по іншому, тому перед покупкою нанесіть на свою шкіру, краще на зап'ясті, і походіть деякий час. Підбирайте аромат під час року. Солодші насичені композиції краще використовувати в холодну пору року. Влітку аромати поширюються швидше, тому вибирайте більш легкі універсальні.
Купуйте парфуми фаберлік  під настрій і будьте завжди красиві, а реєстрація фаберлік дає можливість замовляти продукцію за низькими цінами.